Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48079
Stary 18.06.2011, 13:43
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
nie wiem... jakoś sceptycznie jestem nastawiony do tego typu transferów... a może gość ma nierówno pod sufitem?
Wszystkim mającym podobne zdanie chciałbym przypomnieć, że tuz przed transferem do Wisły zdyskwalifikowany na pół roku został Marcin Baszczyński. Za kopnięcie sędziego. Od dłuższego urlopu uratowała go przeprowadzka do Krakowa.

To tak gwoli przypomnienia, bo patrząc po stażach na forum w tym temacie, wielu może o tym nie pamiętać.
Odpowiedz cytując