tomasz_19 napisał(a):

|
nie wiem... jakoś sceptycznie jestem nastawiony do tego typu transferów... a może gość ma nierówno pod sufitem?
|
Wszystkim mającym podobne zdanie chciałbym przypomnieć, że tuz przed transferem do Wisły zdyskwalifikowany na pół roku został Marcin Baszczyński. Za kopnięcie sędziego. Od dłuższego urlopu uratowała go przeprowadzka do Krakowa.
To tak gwoli przypomnienia, bo patrząc po stażach na forum w tym temacie, wielu może o tym nie pamiętać.