|
pytanie takie :
Padł mi yy profil w Win XP, mianowicie jak włacza sie Win to juz przy ekranie ZAPRASZAMY czy tez WITAMY ? pojawie sie małe okienko ze padł mi profil i nie moze go załadować. Nie moge odzyskac ustawień etc czy jakos to mozna naprawic?
Daje np. zeby wczytało ustawienia systemowe z przed tygodnia/dwóch/trzech i nie pomaga nic. Nie chce stracic rzeczy na dysku C wiec jakos moge to naprawic ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|