Na stronie "Przeglądu Sportowego" ukazał się wywiad z naszym trenerem, podczas którego także poruszono wątki transferowe:
http://www.sports.pl/articles/articl...&Kategoria=727
Padło pytanie, co z Siwakowem - " Cagliari nie chce podejmować decyzji dotyczącej przyszłości Michaiła przed startem sezonu. Piłkarz też ma sporo możliwości. Może iść na Ukrainę, do Rosji albo zostać we Włoszech.
Mówiąc szczerze, Wisły nie stać na zapewnienie mu takiego kontraktu, jaki ma obecnie w Cagliari. Kiedy wypożyczyliśmy go zimą, oczekiwaliśmy od niego więcej. Nie pokazał pełni umiejętności i dlatego już po pierwszych meczach na wiosnę musiałem posadzić go na ławce."