matys2 napisał(a):

|
To chyba niemożliwe, żeby go zawiesili na pół roku za coś takiego...
|
niemozliwe ?
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Niemożliwe mogło by sie wydawac np.opóźnic finał pucharu ze względu na to ze kibole rozwalają miasto i czekaja na rozpoczęcie meczu dopóki oni nie wejdą na stadion.
Niemożliwe tez mogloby sie wydawać że piłkarze 10 minut przed końcem meczu zeszli z boiska tłumacząc się złym sędziowaniem
