Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48076
Stary 18.06.2011, 13:29
matys2 napisał(a):Wyświetl post
To chyba niemożliwe, żeby go zawiesili na pół roku za coś takiego...
niemozliwe ?

Nie ma rzeczy niemożliwych.
Niemożliwe mogło by sie wydawac np.opóźnic finał pucharu ze względu na to ze kibole rozwalają miasto i czekaja na rozpoczęcie meczu dopóki oni nie wejdą na stadion.
Niemożliwe tez mogloby sie wydawać że piłkarze 10 minut przed końcem meczu zeszli z boiska tłumacząc się złym sędziowaniem
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując