Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
adamsubaru
Junior Member
Od: 06.2011
Skąd: Lwówek
Offline
#
48075
18.06.2011, 13:25
Nikola był dobry w Wiśle nawet bardzo
adamsubaru
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adamsubaru
Znajdź inne posty napisane przez adamsubaru