Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48071
Stary 18.06.2011, 12:43
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale nie oftopująć, widze ze pojawia sie nowa kandydatura. Jakiś J..ić z Partyzana, brzmi ciekawie.Ciekawi mnie za co dostął kare, przeciez ten mecz skończył sie 10 minut przed czasem.
z tego co wyczytałem po serbskich mediach, dostał karę za obrażanie w formie śpiewania czegoś tam do ludzi związanych z Vojvodiną, oficjalnie chyba kara za obrazę z tytułu pochodzenia etnicznego.
później jednak ze spokojem przyjął karę i przeprosił za swoje zachowanie wszystkich z Novego Sadu w specjalnym oświadczeniu.
Odpowiedz cytując