szprotson napisał(a):

|
ale nie oftopująć, widze ze pojawia sie nowa kandydatura. Jakiś J..ić z Partyzana, brzmi ciekawie.Ciekawi mnie za co dostął kare, przeciez ten mecz skończył sie 10 minut przed czasem.
|
z tego co wyczytałem po serbskich mediach, dostał karę za obrażanie w formie śpiewania czegoś tam do ludzi związanych z Vojvodiną, oficjalnie chyba kara za obrazę z tytułu pochodzenia etnicznego.
później jednak ze spokojem przyjął karę i przeprosił za swoje zachowanie wszystkich z Novego Sadu w specjalnym oświadczeniu.