Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48069
Stary 18.06.2011, 12:35
JarekTSW napisał(a):Wyświetl post
jeszcze o Izraelczykach zapomniałeś, bo jak tu ktoś napisał " mamy o jednego żyda za dużo"

[...]
Dla Maora i jego rodziny, to prawdopodobnie wcale nie jest śmieszne.
Odpowiedz cytując