Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48068
Stary 18.06.2011, 12:28
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Timo Glock to jeździ w F1, chyba chodziło Ci o Glika? Polscy kopacze są beznadziejni...
ja myślałem ze chodzi mu o Kena Blocka

ale nie oftopująć, widze ze pojawia sie nowa kandydatura. Jakiś J..ić z Partyzana, brzmi ciekawie.Ciekawi mnie za co dostął kare, przeciez ten mecz skończył sie 10 minut przed czasem.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując