bonawentura napisał(a):

|
Timo Glock to jeździ w F1, chyba chodziło Ci o Glika? Polscy kopacze są beznadziejni...
|
ja myślałem ze chodzi mu o Kena Blocka
ale nie oftopująć, widze ze pojawia sie nowa kandydatura. Jakiś J..ić z Partyzana, brzmi ciekawie.Ciekawi mnie za co dostął kare, przeciez ten mecz skończył sie 10 minut przed czasem.