Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
EvilMonkey
Junior Member
Od: 05.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
1848
18.06.2011, 12:22
Kociewiak
napisał(a):
Nie biczujcie mnie za ten wygląd, chodzi o zamysł
ale może ktoś by to porządnie zrobił
To jest niemożliwe, ktoś wcześniej podał linka do pdf z dokładnymi wytycznymi
EvilMonkey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do EvilMonkey
Znajdź inne posty napisane przez EvilMonkey