Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48065
Stary 18.06.2011, 12:20
Fan123 napisał(a):Wyświetl post
Tak na dobrą sprawe jak szukamy środkowego obrońcy to Gloka można by było wypożyczyć ale nie wiadomo czy on by chciał wracać do kraju nawet na wypożyczenie bo coś przebąkiwał że chce zostać jak narazie we Włoszech.
Timo Glock to jeździ w F1, chyba chodziło Ci o Glika? Polscy kopacze są beznadziejni...
Odpowiedz cytując