Fan123 napisał(a):

|
Tak na dobrą sprawe jak szukamy środkowego obrońcy to Gloka można by było wypożyczyć ale nie wiadomo czy on by chciał wracać do kraju nawet na wypożyczenie bo coś przebąkiwał że chce zostać jak narazie we Włoszech.
|
Timo Glock to jeździ w F1, chyba chodziło Ci o Glika? Polscy kopacze są beznadziejni...