Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
Od: 06.2011
Offline
#
48064
18.06.2011, 12:15
Tak na dobrą sprawe jak szukamy środkowego obrońcy to Gloka można by było wypożyczyć ale nie wiadomo czy on by chciał wracać do kraju nawet na wypożyczenie bo coś przebąkiwał że chce zostać jak narazie we Włoszech.
Fan123
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Fan123