Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48064
Stary 18.06.2011, 12:15
Tak na dobrą sprawe jak szukamy środkowego obrońcy to Gloka można by było wypożyczyć ale nie wiadomo czy on by chciał wracać do kraju nawet na wypożyczenie bo coś przebąkiwał że chce zostać jak narazie we Włoszech.
Odpowiedz cytując