Wyświetl pojedynczy post
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48063
Stary 18.06.2011, 12:09
fan01 napisał(a):Wyświetl post
Ale:
- na Polaków nas nie stac, bo nie mozemy placic 5 mln euro za byle Mierzejewskiego
- liga serbska odpada, bo przeciez Legie kiedys kupila jednego ogorka od nich i byl niesmaczny
- afrykańczyków, zulusow, majów i eskimosow nie mozemy sprowadzac, bo przeciez oni sie nie beda utozsamiac z naszym klubem i oskarza Krzoske o rasizm
- rezerwowi z drugieg ligi angielskiej odpadaja, bo przyjechali dorobic na emeryture jak Branco
- Kowalskim, Gargula i Burliga nie mozemy grac, bo oni w ŁKSie by sie nie łapali do składu

tak troche ironicznie, ale niektorym naprawde nic nie pasuje - wszystkie transferowe plotki powoduja tylko zazenowanie, kim my sie interesujemy.
czyli co, mamy kupowac zawodnikow z najlepszych klubow angielskich czy hiszpanskich, zebyscie nie narzekali?
jeszcze o Izraelczykach zapomniałeś, bo jak tu ktoś napisał " mamy o jednego żyda za dużo"

a transfer wygląda ciekawie. Jak rywalizujemy tylko z Dynamem Mińsk to powinien zdecydować się na nas
Odpowiedz cytując