Wyświetl pojedynczy post
Joshua TS
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Kraków Południowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1846
Stary 18.06.2011, 12:02
Ja już rok temu tu marudziłem na forum, że nowe stroje meczowe Wisły bez Białej Gwiazdy są skandalem. Czy naprawdę to takie trudne dla SSA, żeby takie koszulki zaprojektować? Ja pier*** ja rozumiem, że inne czasy, że kasa się teraz tylko liczy i zyski i logo SSA jest "bardzo konieczne"... ale do kur*** nędzy CO TO ZA PROBLEM DAĆ BIAŁĄ GWIAZDĘ NA KOSZULKI? Przecież Biała Gwiazda na koszulkach to było coś co nas wyróżniało! Rok temu ktoś mnie na forum uspokajał, że "za rok na pewno będą nowe koszulki i z pewnością będzie na nich widoczna BG"... Teraz prawdopodobnie znowu najbardziej będzie widoczne logo SSA i Adidasa , a symbol Naszego Klubu będzie po raz kolejny pominięty, bo komuś strasznie to przeszkadza.
"...Przed meczem fani obu drużyn śpiewają swoje klubowe hymny ;kibice Wisły: Jak długo na Wawelu, kibice Cracovii: Wisła to *****..."
Odpowiedz cytując