Ja już rok temu tu marudziłem na forum, że nowe stroje meczowe Wisły bez Białej Gwiazdy są skandalem. Czy naprawdę to takie trudne dla SSA, żeby takie koszulki zaprojektować

? Ja pier*** ja rozumiem, że inne czasy, że kasa się teraz tylko liczy i zyski i logo SSA jest "bardzo konieczne"... ale do kur*** nędzy CO TO ZA PROBLEM DAĆ BIAŁĄ GWIAZDĘ NA KOSZULKI

? Przecież Biała Gwiazda na koszulkach to było coś co nas wyróżniało! Rok temu ktoś mnie na forum uspokajał, że "za rok na pewno będą nowe koszulki i z pewnością będzie na nich widoczna BG"... Teraz prawdopodobnie znowu najbardziej będzie widoczne logo SSA i Adidasa , a symbol Naszego Klubu będzie po raz kolejny pominięty, bo komuś strasznie to przeszkadza.