Jeżeli nie doczekalibyśmy się BG w tym sezonie, to mam ciekawą alternatywę.
Meczówka LA Lakers
http://www.jdsports.co.uk/product/ad...-bryant/45833/
Strój retro LA LAKERS
http://www.prodirectselect.com/Produ...ple-20706.aspx
Wniosek:
Jeżeli dla zarządu umieszczenie BG na koszulce kosztem loga Wisła Kraków S.A. jest jak podpisanie cyrografu z diabłem, to niech 'wyprodukują' stroje retro dla kibiców, z listkiem Adidasa i Białą Gwiazdą na sercu.
A sami bezpośrednio zobaczą ile sprzedadzą meczówek z logiem a ile retro meczówek z gwiazdą.