Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1843
Stary 18.06.2011, 11:30
Jeżeli nie doczekalibyśmy się BG w tym sezonie, to mam ciekawą alternatywę.

Meczówka LA Lakers
http://www.jdsports.co.uk/product/ad...-bryant/45833/
Strój retro LA LAKERS
http://www.prodirectselect.com/Produ...ple-20706.aspx

Wniosek:
Jeżeli dla zarządu umieszczenie BG na koszulce kosztem loga Wisła Kraków S.A. jest jak podpisanie cyrografu z diabłem, to niech 'wyprodukują' stroje retro dla kibiców, z listkiem Adidasa i Białą Gwiazdą na sercu.

A sami bezpośrednio zobaczą ile sprzedadzą meczówek z logiem a ile retro meczówek z gwiazdą.
Odpowiedz cytując