Wyświetl pojedynczy post
Demogorgon
Junior Member
 
Od: 05.2011
Skąd: spod stadiona przy R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48058
Stary 18.06.2011, 11:03
Św. Mikołaj napisał(a):Wyświetl post
Nie przeczę tylko w jednym jedynym meczu może mu nagle strzelić coś do głowy.
A czy po Zidanie się ktoś spodziewał, że walnie z byka Materiazziego?
Każdy może mieć słabszy dzień, coś go wcześniej zdenerwowało przed meczem i musi przecież to jakoś odreagować. Wielkie halo z tego się robi, a to znaczy że jest się normalnym człowiekiem z temperamentem, a nie bezuczuciową maszyną.
Odpowiedz cytując