Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48057
Stary 18.06.2011, 11:01
Ale:
- na Polaków nas nie stac, bo nie mozemy placic 5 mln euro za byle Mierzejewskiego
- liga serbska odpada, bo przeciez Legie kiedys kupila jednego ogorka od nich i byl niesmaczny
- afrykańczyków, zulusow, majów i eskimosow nie mozemy sprowadzac, bo przeciez oni sie nie beda utozsamiac z naszym klubem i oskarza Krzoske o rasizm
- rezerwowi z drugieg ligi angielskiej odpadaja, bo przyjechali dorobic na emeryture jak Branco
- Kowalskim, Gargula i Burliga nie mozemy grac, bo oni w ŁKSie by sie nie łapali do składu

tak troche ironicznie, ale niektorym naprawde nic nie pasuje - wszystkie transferowe plotki powoduja tylko zazenowanie, kim my sie interesujemy.
czyli co, mamy kupowac zawodnikow z najlepszych klubow angielskich czy hiszpanskich, zebyscie nie narzekali?
Odpowiedz cytując