Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48056
Stary 18.06.2011, 11:00
Św. Mikołaj napisał(a):Wyświetl post
Kneżević z Legii był tam podstawowym obrońcą. Tyle na ten temat
Czyli wg Ciebie wszyscy obrońcy Partizana to cieniasy ? Tak mam to rozumieć? Jeśli tak to kompletnie się z Tobą nie zgadzam .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 18.06.2011 o godz. 11:07.
Odpowiedz cytując