fanfan napisał(a):

|
Nie ucz ojca dzieci robić a ponadto to on nie grał tylko w lidze serbskiej ale również w LM a po drugie to w Partizanie wymagania co do obrońców są tak samo duże jak i u nas więc musi coś potrafić skoro tam gra .
|
Kneżević z Legii był tam podstawowym obrońcą. Tyle na ten temat
Nosalka napisał(a):

Jeśli już tak go oceniasz to może sprawdziłbyś jak często dostawał kartki w innych rozgrywkach?
Otóż w eliminacjach LM dwie żółte (grał we wszystkich 6 meczach po 90min), a w lidze zaledwie dwie żółte w 18 meczach... Jak na obrońce to bardzo mało.
|
Nie przeczę tylko w jednym jedynym meczu może mu nagle strzelić coś do głowy.