Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
1842
18.06.2011, 10:54
Skimciol
napisał(a):
2 i 3 które wrzucił LOU przypominają mi bardziej koszulki reprezentacji Francji
2 to koszulka Lyonu na ten sezon.
legion18
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legion18
Znajdź inne posty napisane przez legion18