Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48054
Stary 18.06.2011, 10:48
Św. Mikołaj napisał(a):Wyświetl post
Co do tego obrońcy z Partizana i A jak bedzie mecz 4 rundy kwalifikacji do LM, doliczony czas wygrywamy, a tu ten Pan robi coś głupiego i LM żegnaj
Właśnie,dlatego szukamy i kupujemy doświadczonych zawodników a nie małolatów jak tu niektórzy piszą,że powinniśmy kupywac perspektywicznych co się na nich zarobi,tyle,że takim małolatom lubi odpie*alac,a doświadczony zawodnik w 50 minucie nie strzeli kogoś w pysk bo ktoś wyzwał jego matke,a ten serb to widac ostry charakterek,taki troche dawny małecki wersja serbska,w sumie już raz dostał czerwoną i dyskwalifikacje może się już nauczył,że tak się nie robi Zobaczymy co się okaże jak to SV powiedział w przyszłym tygodniu.
Odpowiedz cytując