Św. Mikołaj napisał(a):

Co do tego obrońcy z Partizana i A jak bedzie mecz 4 rundy kwalifikacji do LM, doliczony czas wygrywamy, a tu ten Pan robi coś głupiego i LM żegnaj
|
Właśnie,dlatego szukamy i kupujemy doświadczonych zawodników a nie małolatów jak tu niektórzy piszą,że powinniśmy kupywac perspektywicznych co się na nich zarobi,tyle,że takim małolatom lubi odpie*alac,a doświadczony zawodnik w 50 minucie nie strzeli kogoś w pysk bo ktoś wyzwał jego matke,a ten serb to widac ostry charakterek,taki troche dawny małecki wersja serbska,w sumie już raz dostał czerwoną i dyskwalifikacje może się już nauczył,że tak się nie robi

Zobaczymy co się okaże jak to SV powiedział w przyszłym tygodniu.