Wyświetl pojedynczy post
Nosalka
Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48053
Stary 18.06.2011, 10:46
Św. Mikołaj napisał(a):Wyświetl post
Co do tego obrońcy z Partizana i A jak bedzie mecz 4 rundy kwalifikacji do LM, doliczony czas wygrywamy, a tu ten Pan robi coś głupiego i LM żegnaj
Jeśli już tak go oceniasz to może sprawdziłbyś jak często dostawał kartki w innych rozgrywkach?
Otóż w eliminacjach LM dwie żółte (grał we wszystkich 6 meczach po 90min), a w lidze zaledwie dwie żółte w 18 meczach... Jak na obrońce to bardzo mało.
Odpowiedz cytując