Św. Mikołaj napisał(a):

Co do tego obrońcy z Partizana i A jak bedzie mecz 4 rundy kwalifikacji do LM, doliczony czas wygrywamy, a tu ten Pan robi coś głupiego i LM żegnaj
|
Jeśli już tak go oceniasz to może sprawdziłbyś jak często dostawał kartki w innych rozgrywkach?
Otóż w eliminacjach LM dwie żółte (grał we wszystkich 6 meczach po 90min), a w lidze zaledwie dwie żółte w 18 meczach... Jak na obrońce to bardzo mało.