Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48052
Stary 18.06.2011, 10:45
Św. Mikołaj napisał(a):Wyświetl post
Tak tylko gra w takiej potędze w lidze serbskiej na pozycji obrońcy nie wymaga dużo. Jeżeli skauci ocenili go po meczach ze Crveną i w LM to ok, jeżeli po meczach z "ogórkami" z ich ligi to mam wątpliwości
Nie ucz ojca dzieci robić a ponadto to on nie grał tylko w lidze serbskiej ale również w LM a po drugie to w Partizanie wymagania co do obrońców są tak samo duże jak i u nas więc musi coś potrafić skoro tam gra .

Św. Mikołaj napisał(a):Wyświetl post
Co do tego obrońcy z Partizana i A jak bedzie mecz 4 rundy kwalifikacji do LM, doliczony czas wygrywamy, a tu ten Pan robi coś głupiego i LM żegnaj
Każdy piłkarz w każdej chwili może zrobić coś głupiego , dostać czerwień i osłabić drużynę . Przykład Sobola z PAO jest idealny , a co jak np. Małego poniesie i wyleci z boiska ? Tego nie przewidzisz więc takie rozumowanie "co by było jakby było " nie ma sensu .

Św. Mikołaj napisał(a):Wyświetl post
Aha i jeszcze jedno, w zeszłym roku Legia sprowadziła etatowego obrońce Partizana za 500k ojro a wiemy czym sie skonczylo
Mieli pecha a tak na serio to nie przewidzisz jak nowy zawodnik wkomponuje się w zespół , czy nie dozna jakiejś kontuzji , czy dobrze zaaklimatyzuje się itp . Dlatego potencjalne wzmocnienie trzeba porządnie "prześwietlić" nie tylko jeśli chodzi o umiejętności ale również charakter a i wtedy nie będziesz miał 100% pewności czy ten transfer wypali .
Jeszcze apropo zawieszenia to podobno dostał je za bójkę więc nie jest pipą - zawsze trzeba doszukiwać się plusów i pewnie głównie dzięki temu zawieszeniu może być okazja by wyciągnąć go na mniejsze pieniądze .Pożyjemy zobaczymy jak to będzie ...
Ostatnio edytowane przez fanfan : 18.06.2011 o godz. 10:58.
Odpowiedz cytując