Wyświetl pojedynczy post
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48050
Stary 18.06.2011, 10:42
Demogorgon napisał(a):Wyświetl post
Przecież SV, RM i skauci nie są w ciemię bici. Wiedzą co robią. Sprowadzili dobrych zawodników w zimie, to zapewne sprowadzą tak samo dobrych lub lepszych teraz.
No właśnie zapewne. Ludziom zdarzają się błędy.
Odpowiedz cytując