Wyświetl pojedynczy post
Demogorgon
Junior Member
 
Od: 05.2011
Skąd: spod stadiona przy R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48049
Stary 18.06.2011, 10:40
Św. Mikołaj napisał(a):Wyświetl post
Tak tylko gra w takiej potędze w lidze serbskiej na pozycji obrońcy nie wymaga dużo. Jeżeli skauci ocenili go po meczach ze Crveną i w LM to ok, jeżeli po meczach z "ogórkami" z ich ligi to mam wątpliwości
Przecież SV, RM i skauci nie są w ciemię bici. Wiedzą co robią. Sprowadzili dobrych zawodników w zimie, to zapewne sprowadzą tak samo dobrych lub lepszych teraz.
Odpowiedz cytując