Św. Mikołaj napisał(a):

|
Tak tylko gra w takiej potędze w lidze serbskiej na pozycji obrońcy nie wymaga dużo. Jeżeli skauci ocenili go po meczach ze Crveną i w LM to ok, jeżeli po meczach z "ogórkami" z ich ligi to mam wątpliwości
|
Przecież SV, RM i skauci nie są w ciemię bici. Wiedzą co robią. Sprowadzili dobrych zawodników w zimie, to zapewne sprowadzą tak samo dobrych lub lepszych teraz.