Demogorgon napisał(a):

|
Zobacz jakiego legła ma dyrektora sportowego, a jak wygląda sprowadzenie piłkarza u nas. Skoro wpłynęła za niego oferta, znaczy że tych kilka ludzi oglądało tego zawodnika i wszyscy się zgodzili, by próbować go ściągnąć. Dlatego nie było żadnej wpadki przy transferach zimowych.
|
Tak tylko gra w takiej potędze w lidze serbskiej na pozycji obrońcy nie wymaga dużo. Jeżeli skauci ocenili go po meczach ze Crveną i w LM to ok, jeżeli po meczach z "ogórkami" z ich ligi to mam wątpliwości