Wyświetl pojedynczy post
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48047
Stary 18.06.2011, 10:34
Demogorgon napisał(a):Wyświetl post
Zobacz jakiego legła ma dyrektora sportowego, a jak wygląda sprowadzenie piłkarza u nas. Skoro wpłynęła za niego oferta, znaczy że tych kilka ludzi oglądało tego zawodnika i wszyscy się zgodzili, by próbować go ściągnąć. Dlatego nie było żadnej wpadki przy transferach zimowych.
Tak tylko gra w takiej potędze w lidze serbskiej na pozycji obrońcy nie wymaga dużo. Jeżeli skauci ocenili go po meczach ze Crveną i w LM to ok, jeżeli po meczach z "ogórkami" z ich ligi to mam wątpliwości
Odpowiedz cytując