Św. Mikołaj napisał(a):

Aha i jeszcze jedno, w zeszłym roku Legia sprowadziła etatowego obrońce Partizana za 500k ojro a wiemy czym sie skonczylo
|
Zobacz jakiego legła ma dyrektora sportowego, a jak wygląda sprowadzenie piłkarza u nas. Skoro wpłynęła za niego oferta, znaczy że tych kilka ludzi oglądało tego zawodnika i wszyscy się zgodzili, by próbować go ściągnąć. Dlatego nie było żadnej wpadki przy transferach zimowych.