Wyświetl pojedynczy post
Demogorgon
Junior Member
 
Od: 05.2011
Skąd: spod stadiona przy R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48046
Stary 18.06.2011, 10:30
Św. Mikołaj napisał(a):Wyświetl post
Aha i jeszcze jedno, w zeszłym roku Legia sprowadziła etatowego obrońce Partizana za 500k ojro a wiemy czym sie skonczylo
Zobacz jakiego legła ma dyrektora sportowego, a jak wygląda sprowadzenie piłkarza u nas. Skoro wpłynęła za niego oferta, znaczy że tych kilka ludzi oglądało tego zawodnika i wszyscy się zgodzili, by próbować go ściągnąć. Dlatego nie było żadnej wpadki przy transferach zimowych.
Odpowiedz cytując