Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Skimciol
Member
Od: 05.2011
Skąd: Silesia
Offline
#
1841
18.06.2011, 10:25
2 i 3 które wrzucił LOU przypominają mi bardziej koszulki reprezentacji Francji
Skimciol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Skimciol
Znajdź inne posty napisane przez Skimciol