Wiślak z Azorów napisał(a):

|
Te trybuny nie są dwupoziomowe dla tego że kasy nie było tylko był inny projekt na 22 tyś i wszystkie były by równe a poza tym kibice woleli żeby były jednopoziomowe bo wtedy się robi lepsze oprawy a nie takie jak np. korona albo legła
|
Legia a nie legła człowieku i jeśli uważasz że Legia przez to że ma dwupoziomową trybunę, to robi słabe oprawy to pogratulować, bo ich oprawy były w tym roku chyba najlepsze.
jak dla mnie trybuna jednopoziomowa jest ok i nie chcę, żeby były dwa poziomy, w środku też to w porzadku wygląda, tylko chodzi o to, że na zewnątrz trybuny za bramkami się różnią od tych wzdłuż linii i to strasznie burzy ogólny efekt. wydaje mi się, że gdyby południowa i północna miały taką samą elewację i konstrukcję na zewnątrz, jak wschodnia i zachodnia to ogólny efekt byłby świetny.