|
bzdury albo i nie /młodych jest coraz mniej a tych na sprzedaz na ten momęt moze 3/4 nasi seniozy maja 30 34 lata za co zamierzaz nabyc nowych powiecmy młodych i perpktywicznuch zawodników ,jesli w tym momecie po wielkiej wyprzedazy jest u nas goło i nie wesoło/
To nie jest forum Onetu
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 18.06.2011 o godz. 10:14.
|