Skimciol napisał(a):

widze że kibice Legii też się tu wypowiadają wiec mam do nich pytanie:
czy Legia też ma dostać jakieś specjalne wzory w tym sezonie
|
Ostatnio byłem na portalu kibiców Legii i ktoś się wypowiadał, że Adidas ma Legii tak jak Wiśle przygotować specjalne koszulki.
Zauważyłem, że zwycięstwa Ligi Mistrzów ma na koszulkach złotą tarczkę. Czy zdobywca pucharu Ligi Europy nosi również jakiś znak charakterystyczny? Gdzieś obiło mi się o uszy, że taką samą tarczę jak tą z LM tylko, że srebrną. Co się tyczy Lecha w Europie to mieli na koszulce biało czerwoną flagę ale tylko w pucharach. Zauważyłem, że we Włoszech mistrz kraju zawsze ma na koszulkach tarcze (Scudetto) niezależnie czy gra w kraju czy za granicą. W naszej lidze powinno się wprowadzić taki sam system. Specjalne odznaczenia dla mistrza kraju i zdobywcy pucharu krajowego. Niby pierdółka ale zawsze w jakimś tam stopniu podniesie dodatkowo prestiż wywalczonego trofeum. Takie odznaczenie na każdym kroku przypomina z kim ma się do czynienia
