Po opisaniu akcji dziennikarzowi Gazety Krakowskiej:
Cytat:
Witam!
Akcja jest ciekawa, bardzo mi się podoba i chętnie o niej napiszę. Też jestem zwolennikiem powrotu Białej Gwiazdy na koszulki. Niestety, jak znam życie i realia Wisły SA na apelach się skończy. Poza tym z tego co wiem, jest już chyba trochę za późno, bo nowy wzór koszulek już został wybrany i zostanie zaprezentowany w najbliższym czasie.
Pozdrawiam
Bartosz Karcz
|
Czyli już za niedługo możemy się spodziewać nowych wzorów.