Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1836
Stary 18.06.2011, 09:51
Podbijam żeby nie uciekło tym którzy nie widzieli tego.

http://www.facebook.com/pages/Chcemy...69329303129346

Chcemy przywrócenia Białej Gwiazdy na koszulki Wisły - Facebook - DOŁĄCZ
Ostatnio edytowane przez krakus76 : 18.06.2011 o godz. 09:54.
Odpowiedz cytując