Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
Od: 09.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
1836
18.06.2011, 09:51
Podbijam żeby nie uciekło tym którzy nie widzieli tego.
http://www.facebook.com/pages/Chcemy...69329303129346
Chcemy przywrócenia Białej Gwiazdy na koszulki Wisły - Facebook - DOŁĄCZ
Ostatnio edytowane przez krakus76 : 18.06.2011 o godz. 09:54.
krakus76
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez krakus76