Jaką umowę? Nie mają żadnej umowy, bo przez roku czasu od oddania stadionu Amica nie została jeszcze operatorem stadionu. Nie znam szczegółów, ale dobrze im tak.
http://lechpoznan.net/news-8008.html
Stadion jest miejski i to miasto w chwili obecnej jest wyłączonym podmiotem, który ma prawo podejmować takie decyzje.