Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14210
Stary 18.06.2011, 08:27
Jaką umowę? Nie mają żadnej umowy, bo przez roku czasu od oddania stadionu Amica nie została jeszcze operatorem stadionu. Nie znam szczegółów, ale dobrze im tak.
http://lechpoznan.net/news-8008.html

Stadion jest miejski i to miasto w chwili obecnej jest wyłączonym podmiotem, który ma prawo podejmować takie decyzje.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 18.06.2011 o godz. 08:29.
Odpowiedz cytując