Wyświetl pojedynczy post
DAVE
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: WISŁA KRAKÓW - SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9895
Stary 18.06.2011, 06:44
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
Powrót Uche? Chciałbyś powrotu piłkarza, który nie szanował naszego klubu? Powrotu piłkarza, który w kluczowym momencie odmówił gry dla naszej drużyny? Nawet jakby miał dać nam fazę grupową ligi mistrzów nie chciałbym go oglądać w naszej drużynie. No tak biedny Kalu, cała wina menago, zaraz usłyszę, że on był ofiarą.

że zacytuje klasyka:

Tak w....iony byłem tylko
Kiedy raz zgubiłem klucze
Teraz zdradził moją Wisłę
mam cię w dupie Kalu Uche
semprini, klancyk i części niesforne....
Odpowiedz cytując