Karamazow napisał(a):

|
Powrót Uche? Chciałbyś powrotu piłkarza, który nie szanował naszego klubu? Powrotu piłkarza, który w kluczowym momencie odmówił gry dla naszej drużyny? Nawet jakby miał dać nam fazę grupową ligi mistrzów nie chciałbym go oglądać w naszej drużynie. No tak biedny Kalu, cała wina menago, zaraz usłyszę, że on był ofiarą.
|
że zacytuje klasyka:
Tak w....iony byłem tylko
Kiedy raz zgubiłem klucze
Teraz zdradził moją Wisłę
mam cię w dupie Kalu Uche