JOSE 841 napisał(a):

|
Karamazow zailczałbyś sie do nielicznych zresztą jest wielu zawodników skonfliktowanych ze swoimi klubami którzy dobro klubu(zwycięstwo albo awans do dalszej fazy w europejskich pucharach) przekładają ponad konflikt z władzami albo trenerem klubu jendrus Almeria spadła więc wartość Uche też zawsze istnieje też opcja wypożyczenia zresztą nie mówię o transferze definitywnym ale Wisła zawsze wyciągała rękę do Uche dla przykładu gdy był na wypożyczeniu we Francji gdzie miał kiepski sezon więc teraz po nieudanym sezonie w Hiszpanii jako uzupełnienie ubutku w postaci skorumpowanego Łobodzińskiego Uche mógłby się sprawdzić a gra w barwach byłego klubu w Champions League mogłaby go bardziej skusić niż gra w lidze Adelante
|
Uche jest od wyjazdu na innym poziomie finansowym niż Wisła. Zważywszy, że regularnie strzelał po parę bramek i gra w reprze to ktoś tam z Hiszpanii na pewno go łyknie z radością. A o rywalizacji finansowej z drużyną Primera to możemy pomarzyć...+klimat, standard życia itp.
Paulista - latka lecą... ile będzie miał? Ze 34? Ne wiadomo co gra, ja nawet nie wiem gdzie. Jak go nie odpuściliśmy to był błąd bo mógł zostać na rok-dwa - był fajnym jokerem zwłaszcza w porównaniu z Pepe o Hristovie nie wspominając.