|
Nie wiem czy ktoś zauważył to samo co ja .. "Myślę, że w przyszłym tygodniu zaprezentujemy jednego, a może nawet dwóch zawodników" W przyszłym tygodniu a dokładnie środe zaczyna się zgrupowanie w Holandii a wtedy mieliśmy miec już pełną kadre,a jak dojdzie 1 zawodnik to to nie bedzie obiecana nam pelna kadra na LM..znowu pojawia się słowo ,,mysle'' , ,,moze'' martwi mnie też to ,,może dwóch'' bo wolałbym conajmniej 2.
|