WIZŁAZWE szacunek odje*ales kawal roboty... mam nadzieje ze znajdzie sie gosc ktory to rozkmini zebys nie musial rachowc

bo to gruuuuuuuuuuba rozkmina... za czas poswiecony dla WIslakow jasna gwiazda BiAŁA nad twoja glowa



i tak wciagles gruba ekipe w bukmacherke jesli chodzi o wynik naszej Wisełki.

(jesli chodzi o stronke i o program liczacy ogol glosow... mysle ze Fryzje sie poprostu Wqr*i

)
Jestem jak najbardziej za!!!