Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mcks
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
48029
18.06.2011, 00:33
W Anglii podatek wynosi 50%, dla najbogatszych oczywiście (chyba jak się dostaje ponad 15k miesięcznie). Wątpię, żeby w Polsce było więcej.
mcks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mcks
Znajdź inne posty napisane przez mcks