|
Do tego aktualny mistrz Włoch nosi na koszulkę ich flagę przez kolejny sezon, ale to chyba wprowadzili u nas. Rok temu widziałem flagę Polski na koszulkach Lecha w tym miejscu co logo Ekstraklasy powinno być, albo mi się przywidziało, albo sobie tak po prostu dali flagę.
|