Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1828
Stary 17.06.2011, 22:33
Do tego aktualny mistrz Włoch nosi na koszulkę ich flagę przez kolejny sezon, ale to chyba wprowadzili u nas. Rok temu widziałem flagę Polski na koszulkach Lecha w tym miejscu co logo Ekstraklasy powinno być, albo mi się przywidziało, albo sobie tak po prostu dali flagę.
Odpowiedz cytując