Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 17.06.2011, 22:28
Ogólnie mówiąc, dobrze by było gdyby za podanie dokładnego wyniku było więcej pkt, nawet 5 pkt za trafiony wynik, przecież to jest najważniejsze i to powinno być najbardziej punktowane. Można by coś jeszcze zmienić, tak by było do zdobycia więcej pkt, a co za tym idzie konkurs byłby atrakcyjniejszy.

moja propozycja korekt (strzałeczki obok zmian, zmiany na czerwono)

3. Punktacja.

* Pierwsza jedenastka:

- Poprawne wytypowanie całej ''11'' - 11 pkt +
3pkt gratis. <---
- Poprawne wytypowanie od
9 do 10 zawodników z pierwszej ''11'' - 1 pkt za każdego + 1 pkt gratis <---
- Wytypowanie do
8 zawodników - 1 pkt za każdego bez bonusów. <---

* Zmiennicy:

- Poprawne wskazanie zmienników (3) - 1 pkt za każdego.
- Poprawne wytypowanie strzelca/ ów bramki/ ek -
2 pkt za każdego. <---


* Wynik:

- Poprawne wytypowanie wyniku końcowego -
5 pkt <---
- Wytypowanie zwycięzcy -
3 pkt ( punkt dla każdego, kto nie trafił dokładnego wyniku końcowego, ale wytypował zwycięstwo danej drużyny) <---
- Wynik do przerwy - 1 pkt ( punkt otrzymują typerzy, którzy wskazali, jaki wynik będzie do przerwy czyli kto będzie prowadził albo czy będzie remis.



dodatki: (ale to raczej w przypadku powstania programu do typowania)
- w której połowie padnie więcej bramek - 2 pkt za trafienie (są 3 opcje: 1 połowa, 2 połowa, po równo)
- asysty - 2 pkt za trafienie
- ilość rożnych dla drużyny - 5 pkt za trafienie ;D
Odpowiedz cytując