Ogólnie mówiąc, dobrze by było gdyby za podanie dokładnego wyniku było więcej pkt, nawet 5 pkt za trafiony wynik, przecież to jest najważniejsze i to powinno być najbardziej punktowane. Można by coś jeszcze zmienić, tak by było do zdobycia więcej pkt, a co za tym idzie konkurs byłby atrakcyjniejszy.
moja propozycja korekt (strzałeczki obok zmian, zmiany na czerwono)
3. Punktacja.
* Pierwsza jedenastka:
- Poprawne wytypowanie całej ''11'' - 11 pkt +3pkt gratis. <---
- Poprawne wytypowanie od 9 do 10 zawodników z pierwszej ''11'' - 1 pkt za każdego + 1 pkt gratis <---
- Wytypowanie do 8 zawodników - 1 pkt za każdego bez bonusów. <---
* Zmiennicy:
- Poprawne wskazanie zmienników (3) - 1 pkt za każdego.
- Poprawne wytypowanie strzelca/ ów bramki/ ek - 2 pkt za każdego. <---
* Wynik:
- Poprawne wytypowanie wyniku końcowego - 5 pkt <---
- Wytypowanie zwycięzcy - 3 pkt ( punkt dla każdego, kto nie trafił dokładnego wyniku końcowego, ale wytypował zwycięstwo danej drużyny) <---
- Wynik do przerwy - 1 pkt ( punkt otrzymują typerzy, którzy wskazali, jaki wynik będzie do przerwy czyli kto będzie prowadził albo czy będzie remis.
dodatki: (ale to raczej w przypadku powstania programu do typowania)
- w której połowie padnie więcej bramek -
2 pkt za trafienie (są 3 opcje: 1 połowa, 2 połowa, po równo)
- asysty -
2 pkt za trafienie
- ilość rożnych dla drużyny

-
5 pkt za trafienie ;D