glazik napisał(a):

mam klilka pytan odnosnie tego konkursu...
*z nowym sezonem tz zaczynajac teraz od meczow kwalifikacji LM zaczynamy od zera czy nadal sa liczone pkt.ktore do tad uzbieralismy? mam nadzieje ze od zera zaczynamy bo ja juz odpuscilem pare meczow w zeszlym sezonie wiedzac ze nie mam szans na czolowke..
|
Tak począwszy od pierwszego meczu eliminacji LM zaczynamy nową edycję Konkursu i utworzona będzie nowa tabela, dotychczasowe punkty powędrują jedynie do Wielkiej Tabeli Wszech Czasów - czyli zostaną dodane do dorobku punktowego z poprzednich edycji ( temat z Tabelą jest przyklejony)
Nagrody.. Na dzień dzisiejszy ten temat również utknął w martwym punkcie podobnie jak uruchomienie nowej strony z Konkursem.
Z racji, że teraz będzie mały jubileusz edycja 10 - to zdałby się pomyśleć coś o jakiś nagrodach dla czołowych typerów.
Incognito2192 napisał(a):

Jak dla mnie to propozycja podwójnego punktowania szczególnych meczy jest słuszna, popieram.
Ale mam też inną propozycję, często widziałem taką sytuację, że w meczu, w którym jesteśmy teoretycznie faworytami, pada remis. I widziałem ludzi, którzy przewidzieli remis, a mieli mniej punktów niż ludzie, którzy typowali zwycięstwo, ale bardziej trafili ze składem. Proponowałbym więc jeszcze dodatkowy punkt za wytypowanie rezultatu (zwycięstwa, porażki lub remisu). Pozdrawiam
|
Żebyśmy się dobrze zrozumieli mianowicie chodzi np. o to, że:
W meczu pada remis 2-2 i teraz:
PhantomRanger typuje 2-2 3 pkt i dodatkowo 1 pkt gratis ?
czy:
Incognito2192 typuje 1-1 dostaje 1 pkt i dodatkowo 1 pkt gratis ?
W jakich wypadkach ma być przyznawany punkt bonusowy, bo jeżeli dobrze rozumiem to ten ''bonus'' dostaniesz Ty w tym wypadku jak, że trafiłeś remis
Jeżeli coś przestawiłem to popraw
