Wyświetl pojedynczy post
Voin
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1827
Stary 17.06.2011, 22:10
killzone napisał(a):Wyświetl post
Sory ze sie wbijam w Wasz temat ale z tymi gwiazdkami to Włosi chyba maja najlepszy system.

10 tytułów Mistrza Włoch - Gwiazdka Złota
10 Pucharów Włoch - Gwiazdka Srebrna.


I tak powinno byc, a nie jakies uje muje z brazowymi, bialym czy jakimis innymi gwiazdkami.
Mi tez by taki system najbardziej odpowiadal. A nie jakies Call of Duty i tysiace odznaczen.
Odpowiedz cytując