killzone napisał(a):

Sory ze sie wbijam w Wasz temat ale z tymi gwiazdkami to Włosi chyba maja najlepszy system.
10 tytułów Mistrza Włoch - Gwiazdka Złota
10 Pucharów Włoch - Gwiazdka Srebrna.
I tak powinno byc, a nie jakies uje muje z brazowymi, bialym czy jakimis innymi gwiazdkami.
|
Mi tez by taki system najbardziej odpowiadal. A nie jakies Call of Duty i tysiace odznaczen.