Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48026
Stary 17.06.2011, 22:03
Lucas.B napisał(a):Wyświetl post
Basałaj ma to szczęście, że otoczył się profesjonalistami vide duet z Holandii. Gdyby nie to jego dokonania na stanowisku prezesa byłyby żadne. Brak dogadania się z miastem odnośnie stadionu, brak pozyskania sponsora, mgliste plany budowy bazy treningowej i akademii piłkarskiej. Niestety, ale Basałaj to typowy leń, który dużo mówi - tylko mało konkretów zwykle z tego wynika.
Sam ich (zwłaszcza Stana) wybrał więc tutaj plus dla niego. Dobór właściwych współpracowników to umiejętność którą powinien mieć szef. Co do reszty spraw o których wspomniałeś - zgadza się niestety...
@CMSnero - sam jesteś Felefonica. Oni by dali te parę baniek bez względu na bycie na koszulkach, a gdyby był kto inny to byłoby kolejne 4-5-6mln w kasie.
Jeszcze o interesach z Ruchem... "sprzedać" im można, ale zapłacą chyba gruszkami na wierzbie Przy czym im się pewnie marzy raczej Jirsak albo Garguła...
Ostatnio edytowane przez arti : 18.06.2011 o godz. 04:54.
Odpowiedz cytując