0 22 napisał(a):

https://picasaweb.google.com/piotr.j...02091245809698
Jak Twoim zdaniem te krzesełka z tej fotki nie są wyblakłe to nie mam więcej pytań, bo różnimy się w tak zasadniczej sprawie jak znaczenie słowa 'wyblakłe' 
Zresztą po tej fotce widać, że nawet wyblakły kolor nie jest w stanie przykryć dramatu jakim są mozaiki. Nie wiem co za idiota na to wpadł, ale jeszcze chyba nie widziałem stadionu z mozaiką, który by sprawiał, że stadion jest ładniejszy. No, może Boavista.
Natomiast podkreślam, że o ile stadion w środku mi się kompletnie nie podoba o tyle na zewnątrz jest piękny.
|
http://imageshack.us/photo/my-images/146/ja1cr.jpg/
Nie jest skonczona, ale na pewno jest to ciekawy projekt, kolorystycznie pasuje do zespolu

A i ktora strona na Boaviscie ci sie podoba? Ta szachownica?

bo jesli nie to w sumie to samo jest na Barcelonie i pewnie na paru innych stadionach.
A co do stadionu w Gdansku to faktycznie, kolorystycznie nie pasuje, szczerze to juz bardziej by mi wrecz zolty pasowal do koncepcji bursztynu albo zielony dla Lechii, ale wyszlo cos co nawet nie jest pomiedzy i pasuje jak piesc do oka :/