Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2251
Stary 17.06.2011, 21:32
Spokojnie, kompletu nie bylo, ok 3 tys biletow zostalo w kasach, z tym ze chetnych bylo wiecej ale zarzad "przecenil Legie"
Odpowiedz cytując