Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1824
Stary 17.06.2011, 21:29
Mediów nie trzeba nakręcać, posucha jest, bo liga nie gra. Starczy zebrać z 2-4 tysiące "like'ów" żeby sprawa wydała się poważna i ktoś na pewno zdecyduje się napisać artykuł.
Odpowiedz cytując