Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 17.06.2011, 21:14
Jak dla mnie to propozycja podwójnego punktowania szczególnych meczy jest słuszna, popieram.

Ale mam też inną propozycję, często widziałem taką sytuację, że w meczu, w którym jesteśmy teoretycznie faworytami, pada remis. I widziałem ludzi, którzy przewidzieli remis, a mieli mniej punktów niż ludzie, którzy typowali zwycięstwo, ale bardziej trafili ze składem. Proponowałbym więc jeszcze dodatkowy punkt za wytypowanie rezultatu (zwycięstwa, porażki lub remisu). Pozdrawiam
Odpowiedz cytując