brylant17 napisał(a):

|
Pracował lub pracuje ktoś MCdonald's? jak to wygląda? bo od Wtorku zaczynam okres próbny i chciałbym się dowiedzieć to i owo a nie ukrywam, że mam ofertę pracy jako kierowca pizzy i mam mętlik w głowie gdzie iść.
|
Ja pracuje juz 3 miesiac, nie jest zle,tu przynajmniej masz stala pensje i pewna ze wypaca,zalezy na jaki etat wybierzesz

Czasami jest gruby ruch i zapierdziel,ale robiac na weekendy przejdzie,ale ogolnie nie jest jakos bardzo ciezko.