Wyświetl pojedynczy post
Rocky55
Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22314
Stary 17.06.2011, 21:09
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Pracował lub pracuje ktoś MCdonald's? jak to wygląda? bo od Wtorku zaczynam okres próbny i chciałbym się dowiedzieć to i owo a nie ukrywam, że mam ofertę pracy jako kierowca pizzy i mam mętlik w głowie gdzie iść.

Ja pracuje juz 3 miesiac, nie jest zle,tu przynajmniej masz stala pensje i pewna ze wypaca,zalezy na jaki etat wybierzesz Czasami jest gruby ruch i zapierdziel,ale robiac na weekendy przejdzie,ale ogolnie nie jest jakos bardzo ciezko.
Odpowiedz cytując