Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1820
Stary 17.06.2011, 20:49
Koszulka w pasy by jeszcze przeszła tylko wtedy byłaby raczej kopią koszulki Barcelony.Jeszcze doszło by do tego że prasa i media pisały by o plagiacie dotyczącym koszulek ,zamiast pisać o transferach i europejskich pucharach w wykonaniu Wisły
Odpowiedz cytując