Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1811
Stary 17.06.2011, 20:03
Św. Mikołaj napisał(a):Wyświetl post
http://www.footballshirtblog.co.uk/3...erseys-201112/ patrzcie na stroje wyjazdowe ;D
No chyba zaraz padnę.

Edit:
Voin napisał(a):Wyświetl post
Nie masz co padać, bo to jest specjalny unikatowy projekt koszulki tylko na ten sezon dla Juve, z okazji jakiejś tam rocznicy.
Nie wiem czy Wonski posłużył się tą koszulką przy projekcie swoim, czy nie, ale wiem, że na pewno Nike nie zerżnęła od Wonskiego
Chodziło mi o to, że zajebi**y zbieg okoliczności.
Ostatnio edytowane przez R33 : 17.06.2011 o godz. 22:03.
Odpowiedz cytując