Św. Mikołaj napisał(a):

No chyba zaraz padnę.
Edit:
Voin napisał(a):

Nie masz co padać, bo to jest specjalny unikatowy projekt koszulki tylko na ten sezon dla Juve, z okazji jakiejś tam rocznicy.
Nie wiem czy Wonski posłużył się tą koszulką przy projekcie swoim, czy nie, ale wiem, że na pewno Nike nie zerżnęła od Wonskiego
|
Chodziło mi o to, że zajebi**y zbieg okoliczności.